Užsakymo krepšelis

Greita paieška

DUK - dažniausiai užduodami klausimai pirkimo tematika

DUK - dažniausiai užduodami klausimai pirkimo tematika

Pateikiame dažniausiai užduodamus klientų klausimus. Jei neradote atsakymo, prašome susisiekti su mumis el. paštu ar telefonu nurodytais skyriuje "Įmonė" - "Kontaktai" .

Neradau detalės XXXX. Ar galiu ją užsakyti?

Įmonė UAB "Kmoto" ir jos verslo partneriai prekiauja per www.Motonet.lt tik tomis detalėmis ir prekiniais ženklaisi, kurie, kurie aprašyti skyriuje "Dokumentacija" - "Prekių asortimentas". Jei neradote detalės, pvz. uždegimo žvakės ar oro filtro, jūsų transporto priemonei iš kažkurių, iš atstovaujamų prekinių ženklų, tai atsitiko todėl, kad:

1) Gamintojas negamina detalės jūsų transporto priemonei;

2) Prekė nesusieta su jūsų transporto priemone mūsų elektroninėje sistemoje. Tai dažniausiai atsitinka su naujesniais transporto priemonių modeliais tam tikrų metų, kurie neaktyvūs prekių kataloge. Tokiu atveju, prašome susisiekti su mumis el. paštu ar nurodytu kontaktiniu telefonu skyriuje "Įmonė" - Kontaktai".

Mes netiekiame neatstovaujamų gamintojų prekes.

Mes pastoviai plečiame prekių asortimentą ir informuodami apie tai naujienų skyriuje.

Aš nerandu savo transporto priemonės duomenų bazėje.

Mūsų transporto priemonių duomenų bazė nuolat atnaujinama. Tačiau gali pasitaikyti atvejų, kai jūs negalite rasti savo transporto priemonės. Taip dažniausiai atsitinka su labai naujais modeliais, kuriuos dar nespėta įtraukti į duomenų bazę ar su rečiau pasitaikančiais modeliais Europoje. Dėl detalių gamintojų negalėjimo pasiūlyti detales tokiems modeliams, mes tokių modelių nerodome. Esant tokiems atvejams, atsiųskite užklausimą el. paštu info@motonet.lt .

Greita paieška

Paieška pagal transporto priemonę

Paieška pagal prekes

Užsakymai priimami iki:

DPD: 14 Valandos 15 Minutes
Venipak: 18 Valandos 15 Minutes

Individualus pakabos reguliavimas

Personal suspension settings

WE WILL PROSECUTE ALL INTERNET THEFT OF OUR COPYRIGHTED MATERIAL. DO NOT COPY OUR CONTENT.