Užsakymo krepšelis

Greita paieška

ATHENA gaminiai

ATHENA gaminiai

Įmonė

ATHENA logo
1973 metais įkurtą ATHENA sudaro 7 kompanijų grupė, gaminanti tarpiklius, techninius gaminius ir metalo gaminius pramonės ir motociklų sektoriams.

ATHENA factory
Jos visos dirba laikydamosios UNI EN ISO 9002 kokybės standarto. Jų pagrindinės koncepcijos: patikimumas, prieinamumas, technikos raida ir nuolatinis tobulėjimas.

Per pastaruosius kelerius metus ATHENA yra įkūrusi atsarginių detalių padalinį, kuris išimtinai dirba tik motociklų sektoriui ir gamina tarpiklius, šiluminius mazgus ir atsargines detales viso pasaulio, visų markių ir modelių motociklams. ATHENA yra rinkos lyderis ruošiant tarpiklių rinkinius mopedų, motociklų, vandens motociklų, laivų variklių ir Harley Davidson remontui bei siūlo didžiausią produkcijos pasirinkimą pasaulyje. ATHENA taip pat siūlo originalius riebokšlius ir šakių riebokšlius, FRAM tepalo ir oro filtrus, guolius ir AP Racing stabdžių trinkeles.
ATHENA factory
ATHENA yra vienintelė kompanija pasaulyje gaminanti šiluminius mazgus motoroleriams, mopedams ir motociklams bei parduoda juos originalių ir atsarginių detalių rinkose.

Taip pat ATHENA siūlo didelį, aukštos kokybės papildomos produkcijos asortimentą: pailgintas pavaras, duslintuvus, variatorius, dinamometrinius raktus, transmisijos diržus, smeiges ratams, velenus, traukes, elektroninius įtaisus, kolektorius, įsiurbimo vožtuvus, karbiuratorius ir oro filtrus. ATHENA tai pat siūlo aliuminio cilindrų regeneravimo paslaugas ir garantuoja gaminių išvaizdą, kokybę.

Profesionali komanda, šiuolaikiniai matavimo prietaisai ir kontrolės įranga su technologijomis ir laboratoriniais bandymais – visa tai užtikrina kiekvieno ATHENA gaminio kokybę, inovacijas, eksploatacines savybes, konkurencingumą ir patikimumą, visa tai skiriama mūsų klientų viltims patenkinti.

Asortimentas

TARPIKLIAI MOTOCIKLAMS

ATHENA gaskets
ATHENA siūlo įvairiapusišką tarpiklių ir tarpiklių rinkinių asortimentą visų markių ir modelių motociklams, vandens motociklams, sniego motociklams bei laivų varikliams visame pasaulyje. Mūsų gaminamų tarpiklių kokybė pakeičia ir pailgina originalių gaminių sandarumą. Sukaupta daugiametė patirtis aprūpinant garsiausius originalių motociklų gamintojus mūsų R&D technikams suteikė įgūdžių, reikalingų patiems gaminantis ypatingai aukštos kokybės žaliavų mišinius.
MOTOCIKLŲ ŠAKĖS TEPALO IR DULKIŲ TARPIKLIAI

ATHENA seals
ATHENA siūlo didžiausią šakių tepalo tarpiklių ir tarpiklių rinkinių bei dulkių tarpiklių rinkinių pasirinkimą. Be to, pagal specialų pageidavimą galime pasiūlyti vieną šakės tarpiklių rinkinį, sudarytą iš vieno tepalo ir vieno dulkių tarpiklio. ATHENA tepalo tarpiklių kokybė atitinka ir viršija originalių priemonių gamintojų kokybę. Norėdami palengvinti priėjimą prie mūsų duomenų, siūlome du informacijos gavimo būdus: pirmas būdas – pagal prekinį ženklą/modelį, o antrasis – pagal detalės numerį nurodant galimą detalės pritaikymą.
Sertifikatai

KOKYBĖS, SAUGUMO IR APLINKOS TVARKYMO TARNYBA

Visos ATHENA grupės kompanijos jau kelerius metus dirba pagal kokybės valdymo sistemą, patvirtintą sertifikavimo institucijos DNV, vieno pirmaujančių pasaulinių sertifikavimo registratorių, atitinkančių standarto UNI EN ISO 9001 etaloną.
Šios kokybės sistemos dėka mes nuolat pritaikome vis daugiau tinkamų ir efektyvių metodų kiekvienam gamybos procesui. Todėl visada pasiekiame ir garantuojame kokybės standartus, kurių reikalauja mūsų klientai ir nuolatinės tobulėjimo perspektyvos.
Mes taip pat siekiame automobilių sertifikavimo ISO TS 16949 ir aukščiausio kokybės lygio automobilių sektoriuje.
Mes visiškai tenkiname darbuotojų saugumo ir sveikatos standartų reikalavimus, pasitelkdami tiesioginį ir planuojamą saugumo valdymą, investicijas į šiuolaikinę įrangą ir apdirbimą, visada vadovaudamiesi D.Lgs. 626/94.
Mes tikime, kad darbo vietos bei darbuotojų saugumas ir sveikata yra būtina sąlyga mūsų tolimesnei raidai.
Sumažinto poveikio aplinkai ir darnaus vystymosi dėka ATHENA SPA ir ATHENA SUD taip pat yra įgijusios aplinkos sertifikatą UNI EN ISO 14001.
ATHENA

KOKYBĖ IR MOKYMAI

Mes atliekame tikslią techninę kokybės kontrolę pagal technologinius reikalavimus kiekvienam gamybos procesui ir kiekvienai gaminių partijai bei visoms įsigytoms žaliavoms.
Mokymas yra svarbiausias strateginis tikslas. Jis pasiekiamas visuose lygiuose ir kompanijos veiklos sferose, organizuojant teorinius ir praktinius užsiėmimus, pasitelkiant įgudusius ir patyrusius mokytojus, kad būtų pasiektas didžiausias efektyvumas ir naudingumas kiekviename gamybos procese.
Šiuolaikiniai kontrolės įrankiai, matavimo įranga ir metrologinės bei chemijos laboratorijos pateikia patikimus matavimus ir patikrinimus, tikslius techninius duomenis apie funkcinių reikalavimų įvykdymą ir mūsų gaminių patikimumą.
Daugumai mūsų gaminių yra atliekami ilgalaikiai ir patikimumo bandymai. Vienas tokių motociklo bandymai stende, siekiant tikslo skatinti tolimesnę gaminio raidą.
ATHENA visada ieško būdų, kaip nuolat tobulėti.
ATHENA

Daugiau informacijos rasite čia:
http://www.athenaparts.com/eng

Greita paieška

Paieška pagal transporto priemonę

Paieška pagal prekes

Užsakymai priimami iki:

DPD: 23 Valandos 1 Minutes
Venipak: 3 Valandos 1 Minutes

Individualus pakabos reguliavimas

Personal suspension settings

WE WILL PROSECUTE ALL INTERNET THEFT OF OUR COPYRIGHTED MATERIAL. DO NOT COPY OUR CONTENT.