Užsakymo krepšelis

Greita paieška

EASTON EXP

EASTON EXP

Įmonė

Easton EXP
BORN FROM ENGINEERING. BUILT FOR PERFORMANCE. ™
Aštuonuolika metų atgal Easton pakeitė motociklo savybes kai sukūrė ir suprojektavo sportui skirtą pirmą per ddieliodydžio aliumininę TaperWall™ vairą. Paprastai šnekant, nebuvo geresnio vairo kaip tas. Pristačius per didelio dydžio 1 1/8” TaperWall vairą, motociklininkai įvairių įgūdžių lygių atrado naujas pagerintas charakterisitikas bei tvirtumo privalumą šioje kritinėje motociklo konstrukcijoje .

Easton EXP
Kol Easton originalus vairas sumaniai laikui bėgant paseno, bekelės motociklų technologijos, kaip sportas stipriai išsivystė.. G.O.A.T atėjo ir išėjo. Keturtakčiai dabar karaliauja. Žiūrint iš žiūrovų tribūnų į Big A, žvalgantis remonto ir kuro papildymo punktuose Glen Helen, ir žiūrint netikint savo akimis X-Games, inžinieriai suprato, kad atėjo laikas pasikeitimams. Buvo grįžta prie braižymo lentos. Misija: sukurti naują standartą, sukuriant ne tik geriausią pasaulyje vairą, bet geriausią pasaulyje vairo sistemą.
Taip atsirado EXP™. Kaip ir visi kiti produktai su Easton vardu, EXP sėkmės formulė slypi Easton įrodytoje inžinierijos ir pagerintų charakteristikų istorijoje.
Technologija

Easton EXP
EXP SKERSINIS
Kas yra EXP? Tai paprasta lygtis – inžinierija prieš pagerintas savybes. Tai yra formulė vėliausiam proveržiui motociklų sporto technologijoje - EXP vairo sistema. EXP ne tik panaudota aštuonių dešimtmečių vieno iš pagerintų savybių gaminių gamintojo-lyderio profesinė patirtis, bet, taip pat ir visi dviračių priemonių savybių reikalavimai.
Easton EXP – pakankamai gerai Easton inžinieriams. Pakankamai gerai Troy sporto komandai Boost Mobile/Yamaha. Pakankamai gerai Mat Rebaud. Pabaigai, Easton EXP pakankamai gerai būti geriausiu vairu rinkoje, kuris turi ribotą garantiją visam naudojimui.
Unikali kombinacija aukštos kokybės medžiagų ir inžinierijos, patentuotos skersinio formos, patentuotos spaustuvų technologijos ir aukščiausio kokybės įranga užtikrina puikias charakteristikas. Easton EXP skersiniai, spaustuvai ir įranga veikia kartu suteikiant pagerintą valdymą, tuo pačiu sumažinant nuovargį.

EXP VAIRO TECHNOLOGIJA

Easton EXP
PATENTUOTOS MEDŽAIGOS IR GAMYBA
Easton iš pagrindų pakeitė vairų pasaulį 1990 metais pristatę 1 1/8” TaperWall vairą, kuris naudojo patentuotą EA70™ aliuminį. Chemiškai, ši novatoriška medžiaga sukurta laboratorijose ir po 18 metų, Easton yra vienintelis vairų gamintojas su teisę naudoti šį unikalų lydinį. Taip pat Easton patirtis kuriant, medžiagų gamyba ir terminis apdirbimas yra neprilygstamas pramonėje.


Easton EXP  taperwall
TAPERWALL TECHNOLOGIJA
Prieš atsirandant Easton TaperWall vairui, visi motociklų vairai buvo su tiesių sienelių konstrukcija. Nuo to laiko, kai buvo išrastas procesas, Easton sukūrė ir ištobulino šalto aliumininio vamzdžio apdorojimą, kuris tapo etalonu pramonėje. Išskirtinis kompiuteriu valdomas procesas leidžia sukurti dauginius suplonėjimus tame pačiame vamzdyje, taip, kad vamzdžio sienelės gali būti sustiprintos su neįtikėtinu tikslumu bet kur visame vamzdžio ilgyje. To rezultatas – juvelyriškai vienodos sienelės, kurios eliminuoja įtempimo taškus, tipiškus kitų gamintojų vamdzdžiams. Beprecedentis Easton TaperWall technologijos valdymas leidžia kiekvieną vamzdį precižiškai pagaminti pagal jo specifinę paskirtį. Ko pasekoje, pasiekiami ypač tolygūs sienelių perėjimai, sukuriantys daugybę sustiprintų sienelių zonų — efektyviai sujungiant vamzdžius viduje. Dėka to, energija paskirstoma per visą skersinio ilgį, taip žymiai efektyviau slopinant smūgį neprarandant tvirtumo.
Easton EXP
1) Taperwall vamzdžiai turi maksimalius svyravimus sienelių storyje
Rezultatas – padidintas tvirtumas ir sumažintas svoris
2) Easton ypatingai tolygus sienelių perėjimas laisvai perduoda smūgio energiją per visą vamzdžio ilgį, taip, kad smūgis nuslopinamas neprarandant tvirtumo.
3) Taperwall sukuria daugybę sustiprintų sienelių zonų – efektyviai sujungiant vamzdžius viduje
4) Beprecedentis Easton TaperWall technologijos valdymas leidžia kiekvieną vamzdį precižiškai pagaminti pagal jo specifinę paskirtį.
Easton EXP
NAUJAS STANDARTAS – DIDELIŲ MATMENŲ
Daugiau nei aštuonis dešimtmečius Easton buvo lyderis pagerintų charakteristikų gaminių kūrime ir gamyboje vienuose labiausiai reiklių sportų pasaulyje. Gaminiai pasiteisino AMA, NHL, MLB ir Tour de France. Easton inžinieriai visada suvokė paprastą principą – forma sukuria funkciją. Šis principas taikomas EXP vairo sistemai. Taip, kaip 1 1/8” dydžio skersinis atitiko sporto poreikius, kuris ryškiai išsivystė per praėjųsi dešimtmetį, taip ir Easton EXP System pristatė naują pagerintomis charakteristikomis vedamą technologiją. Po nesuskaičiuojamų valandų kiekio laboratorinių bandymų, Easton inžinieriai suprato, kad naujas 35mm (1 3/8”) vairas siūlo optimalų važiavimo kokybės, svorio ir tvirtumo balansą tarp visų dydžių, apie kuriuos svarstė pradedant nuo ankstesniojo standartiniio 22mm (7/8”) dydžio skersinio iki pat 38mm (1 1/2”) dydžio skersinio.

Easton EXP  intelligent flex
INTELLIGENT FLEX
Easton pirmieji sukūrė Intelligent Flex™ koncepsiją, kur patvarumas įgyvendintas į gaminį nepridedant nereikalingų medžiagų ar svorio. Intelligent Flex yra raktas į EXP įrodytą pagerintų charakteristikų komforto lygį. Vairai išlieka kieti ir tvirti tam, kad išlaikyti valdymo savybes staigių užlenkimo sektorių ir pasūkimų dėka bei išlaikant padidintas slopinimo savybes.Easton EXP  pad
EXP APSAUGA
Patvari, energiją sugerianti apsauga saugiai užsimauna į savo vietą be jokių Velcro lipnių juostelių ir atsipalaidavimo ir nusimovimo. Precižiškai išlieta apdaila užtikrina tvirtumą bei gražiai atrodo. Sukurtas atlaikyti sunkiausias varžybas. Kompaktiškas dydis ir apvalaina forma užtikrina geras apsaugą nuo smūgių su minimiliu išsikišimu. Vidinė dalis su specialiu išėmimu leidžia skersiniui ir spaustuvams lengvai judėti kartu su motocklu be interferencijos su kuro bako ventiliacios žarnele.


EXP SPAUSTUVU TECHNOLOGIJA

Easton EXP DST
PASKIRSTYTOS APKROVOS TECHNOLOGIJA™ (DST)
Kadangi Easton kuria ir gamina tiek spaustuvus, tiek skersinius, komponentai sukurti kaip integruota sistema. Pratiškai tai reiškia, kad spaustuvų konstrukcija tiesiogiai įtakoja vairo charakteristikas ir ilgaamžiškumą. Easton EXP spaustuvai buvo specialiai sukurti veikti kartu su EXP 35mm skersiniu. Geriau paskirstant aprkovą spaudimo metu, Easton konstrukcija žymiai sumažino pikines apkrovų zonas – sumažinant skersinio sulūžymo tikimybę esant apkrovai.


Easton EXP six vs.  eight
SIX vs. EIGHT™
Kuriant spaustuvų sistemą, kuri būtų ir tvirta, ir lengva, Easton panaudojo medžiagą ten kur reikia ir nuėme ten kur nebūtina. EXP spasutuvo konstrukcija skiriasi nuo įprastinės – keturių 8mm varžtų ir panaudojo aštuonių sutvirtinimų konstrukciją su 6mm varžtais. Tai suteikia saugią sąsają tarp skersinio ir spasutuvo be varžtų perveržimo sutvirtinimo vietose bei paskirstant suspaudimo jėgą didesniame plote.


ĮRANGA SVARBU
Easton inžinieriai didžiuojasi savimi dėmesiu į smulkmenas. Tuo pačiu tai nėra matoma, kai pritvirtinta, varžtai yra pagaminti iš SAE 12.9 aukščiausios klasės cinku dengto plieno. Easton taip pat , kaip standartą, siūlo panašiai vertinamas Nylock® veržles. Kai pamatysite varžtus, pastebėsite, kad jie gamykloje pagaminti su labai tiksliai galvutės forma ir mažu sriegiu apačioje – ne kaip standartiniai varžtai su sriegiu per visą ilgį, kad išvengti nereikalingą lankstumą ar jūsų trigubo spaustuvo įvorių suplėšimą. Gamykliškai tvirti ir tiksliai pagaminti.
Easton EXP top lock
FIKSAVIMO IŠ VIRŠAUS™ KONSTRUKCIJA
Pripažinkime – nesvarbu kaip pakito važinėjimo stiliai bėgant metams, niekas realiai nebandė sukurti naujos vairo spaustuvų sistemos, kurioje būtų susikoncentruota ties konstrukcijos saugumo pagerinimu . Iki dabar. Easton patentuota Fiksavimo iš viršaus™ spaustuvų sistema užtikrina maksimalią sąsają tarp vairo ir spaustuvų, tuo pačiu sumažinant apkrovos taškų ir pikinio spaudimo plotus - esminės vairų lūžimo priežastys. Tradicinės spaustuvų konstrukcijos leidžia apkrovai veikti varžtus, ko pasekoje, įvyksta sulenkimas ir pabaigoje - metalo pavargimas bei galimas sulūžimas.
Easton inžinieriai surado, kad priveržiant pusę spaustuvo plokštės prieš priveržiant likusius varžtus – spaustuvai ir vairas susitvirtina žymiai efektyviau. Ši konstrukcija taip pat panaikino erzinantį visų varžtų veržimą aplinkui tolygiam jų priveržimui. Kartu su paskirstytos apkrovos technologija (DST) – specialių formų spaustuvų, tvirtinimas ant skersinio yra beprotiškai tvirtas, su mažesniu spaustuvo suspaudimu ir apkrova. EXP išskirtinis fiksavimo iš viršaus ir DST naudojimas, siūlo vairo sistemą su žymiai pagerintu tvirtumu, kietumu ir charakteristikomis.


Kūrimas ir testavimas

Easton EXP
Easton mes labai rimtai žiūrime į mūsų gaminius. Mes kuriame juos su vienu tiklsu mintyse – gaminti geriausiai įmanomą gaminius, kurie pagerina ir ugdo atletų, kurie juos naudoja, rezultatus.

Kadangi dauguma mūsų gaminių susideda iš medžaigų, svorio, tvirtumo ir charakterstikų, mums reikia būdo kaip tai įvertinti ir išbandyti. 1980-ais metais mes įkūrėme Easton Sports Lab mūsų Van Nuys infrastruktūroje Pietinėje Kalifornijoje. Mūsų vystymo ir kūrimo inžinieriai naudoja pačią moderniausią testavimų įrangą kai kurių pačių griežčiausių bandymų atlikimui pramonėje. Šios žinios leidžia mūsų inžinieriams ne tik pagerinti esamus vairus, bet ir iš naujo apibrėžti kaip vairas ir spaustuvai turi veikti.

Koks kietumas yra tinkamas? Pakankamai kietas, kad atlaikyti lankstymą ar šokinėjimą esant apkrovai, ir pakankamai kietas, kad pagerinti valdymą – ne daugiau. Mūsų unikalaus požiūrio į šį, idealaus dydžio, puikių medžiagų, formos, skersinį ir integruotos sistemos kombinacijos dėka pagerina važiavimą, tuo pačiu užtikrinant net iki keturių kartų didesnį patvarumą nei mūsų konkurentai!

Visi kūrimai ir laboratoriniai bandymai yra svarbūs. Bet iš tikro mums svarbu kaip mūsų skersinio sistema dirbs lauko sąlygomis. Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiavo su mūsų sportininkais ir jų mechanikais trasoje, įgyvendinant vieną kryptį po kitos treniruotės po treniruotės metu... Pamokos, kurias išmokome buvo neikainuojamos derinant smulkias charakteristikas, taip leidžiant mums sukurti labiausiai pažengusią vairo sistemą šiuolaikiniam motociklui .

Sporto rėmimas

Easton yra kai kurių įžymių komandų ir sportininkų sponsorius MX pasaulyje.

Mat Rebaud (Red Bull KTM) – šveicarų FMX sportininkas, 2006 pasaulio FMX čempionas, X-Fighters serijos ir X-Games prizininikas.

Tyler Bowers (Yamaha of Troy) – JAV SX ir MX sportininkas, 07´ Boo Koo Arenacross serijos čempionas

Asortimentas

Vairai

Easton EXP


Easton EXP
MX/SX/AX
• Septyni lenkimo tipai priklausomai nuo jūsų poreikių
• Iki 4x didesnis the patvarumas – patvariausias skersinis planetoje!
• 35mm per centrą – didžiausias, saugiausias tvirtinimo plotas
• TaperWall™ technologija – pagerintas valdomumas ir didesnis komfortas
• EA70 aliuminis – didesnis tvirtumo-svorio santykis lyginants su kitais standartiniais aliuminio mišiniais
• ribota garantija visam naudojimo laikotarpiui


FREESTYLE
• Pasirinko geriausias freestyle specialistas Mat Rebaud
• aukštesnis, lėkštesni sulenkimai suteikia pagerintą platformą triukų atlikimui
• Iki 4x didesnis the patvarumas – patvariausias skersinis planetoje!
• 35mm per centrą – didžiausias, saugiausias tvirtinimo plotas
• TaperWall™ technologija – pagerintas valdomumas ir didesnis komfortas
• EA70 aliuminis – didesnis tvirtumo-svorio santykis lyginants su kitais standartiniais aliuminio mišiniais
• ribota garantija visam naudojimo laikotarpiui


ENDURO
• Ilgesnės plokštumos or trumpesnė centrinė sekcija padaro agresyvios formos skersiniu ir visus tuos skersinio aksesuarus
• aukštesni ir truputį gylesni sulenkimai stovėjimui/sėdėjimui/stovėjimui važinėjant miškuose
• Iki 4x didesnis the patvarumas – patvariausias skersinis planetoje!
• 35mm per centrą – didžiausias, saugiausias tvirtinimo plotas
• TaperWall™ technologija – pagerintas valdomumas ir didesnis komfortas
• EA70 aliuminis – didesnis tvirtumo-svorio santykis lyginants su kitais standartiniais aliuminio mišiniais
• ribota garantija visam naudojimo laikotarpiui

Spaustuvai

Easton EXP clamps
Technologijos: priveržimas iš viršaus, paskirstytos apkrovos technologija, padidinto dydžio


Įranga

Easton EXP hardware
SAE kokybės 12.9 klasės cinkuoti plieniniai varžtai Nylok® veržlėmis.
Tiksli galvutės forma gamykliškai saugiam tvirtinimui

Rankenos

Easton EXP grips
Įvairių raštų sportinės ir enduro rankenos.
„Pusės vaflio“ konstrukcija.


Rankenų apsaugos ir poveržlės

Easton EXP rankenų apsaugos ir minkštos poveržlės įeina į kiekvieną Easton rankenų komplektą.Daugiau informacijos rasite čia:

Greita paieška

Paieška pagal transporto priemonę

Paieška pagal prekes

Užsakymai priimami iki:

DPD: 14 Valandos 7 Minutes
Venipak: 18 Valandos 7 Minutes

Individualus pakabos reguliavimas

Personal suspension settings

WE WILL PROSECUTE ALL INTERNET THEFT OF OUR COPYRIGHTED MATERIAL. DO NOT COPY OUR CONTENT.