Užsakymo krepšelis

Greita paieška

MIVV išmetimo sistemos ir duslintuvai

MIVV išmetimo sistemos ir duslintuvai

Įmonė

MIVV
MIVV specializuojasi OG ir negamyklinių išmetimo sistemų kūrimu ir gamyba transporto priemonėms.

MIVV įkurta 1970 m. ir dabartinis laikotarpis buvo vienas intensyviausių įmonės augimo periodu. Įmonė yra pramoninė grupė, kuri yra atstovaujama per platinimo sistemą daugiau nei 20 Europos ir ne Europos šalių.

MIVV factory
Jie yra įgyvendinę daug projektų OMG srityje. Šiuo metu MIVV bendradarbiauja su kai kuriais prestižiniais motociklų gamintojais pasaulyje, kaip Yamaha, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi ar Derbi. Pvz., Ducati Monster modeliuose, 996, 748, Multistrada modelyje montuojamos MIVV išmetimo sistemos; taip pat Moto Guzzi – California ir Nevada, Derbi Senda, Aprilia Scarabeo modeliuose, RSV 1000, RS 125 ir Pegaso Strada 650.

MIVV techninės žinos labai aukštame lygyje.
Be šių žinių jie negalėtų planuoti ir gaminti pažangias išmetimo sistemas, kurios atspindi tikslius motociklų gamintojų poreikius.
Įmonė turi didelį norą kartu su aistra ir dideliu pasiryžimu augti ir daugiau gaminti Tai leidžia jiems pasiekti svarbius tikslus visose pagrindinėse rinkose.

Šie rezultatai buvo gauti dėk įgytos patirties dalyvaujant sporto varžybose – bendradarbiaujant su oficialiomis komandomis Italijos, Europos ir pasaulio čempionatuose.


Gamyba

MIVV engineering
MIVV duslintuvai gaminami su siekiu gauti kuo geresnes charakteristikas. Tai gi šie duslintuvai sukonstruoti kiekvieno atskiro motociklo modelio efektyvumo optimizavimui.
Garso kokybė specialiai buvo tirta, kad išgauti labai sportišką tembrą, taip pabrėžiant variklio parametrus.
Tai yra įmanoma dėka modernių kompiuterių pagalbos, naudojamų mūsų techniniame biure.

Jų techninės žinios, kartu su prieinamomis šiuolaikinėmis technologijomis, garantuoja aukštas charakteristikas bei gerai sukonstruotą gaminį. Šie parametrai yra neįkainuojami suteikiant motociklui tinkamą energiją ir tuo pačiu pagerinant jo išvaizdą.


Vystymas ir kūrimas

MIVV r&d
Vystymo ir kūrimo skyrius
Vystymas ir kūrimo veikla paremta aukščiausio lygio matavimo įranga.

Vystymo ir kūrimo skyrius naudojasi 500 kv. metrų plotu, kuriame yra du dinaminiai matavimo stendai, skirti motociklų bendrai ir tik pačių variklių galios ir sukimosi momento matavimams . Dėka gaunamų detalių duomenų sistemos, integruotos su specialiai pritaikytomis modeliavimo programomis, pasiekiamas atitinkamas kūrimas panaudojant visus parametrus būdingus transporto priemonės išmetimo sistemai.


Sporto rėmimas

MIVV racing support
Geriausi sprendimai ateina iš sporto!
Jus negalite įžengti į sporto pasaulį be reikalingų techninių žinių, kurios yra būtinos kuriant technologiškai aukštos kokybės gaminius.
Taip pat patirtis, įgyta gaminant OMG išmetimo sistemas supersport modeliams, kaip pvz., Ducati 916, Aprilia RSV 1000 bei stiprus ryžtas sporto srityje leido jiems būti lyderiais net ir aukščiausio lygio lenktynėse.

MIVV bendradarbiauja su Moto GP komandomis. Jie yra oficialūs Repsol Honda Team komandos partneriai, kur kartu laimėjo 2006 pasaulio čempionatą.
Jie taip pat remia CtbkCorse komandą (Endurance pasaulio čempionatas).
MIVV tiekia specialiai bekelei skirtus duslintuvus motokroso, enduro ir supermotard komandoms. Pvz., remiamos komandos - NRT Racing – Hard Bike (MX, Italija), GSE Racing Team (enduro, Italija), Suzuki supermotard, TM Racing Factory (supermotard).

Asortimentas

SPORTLINE duslintuvai

Privalumai
• sukurti Italijoje
• Panaudotos geriausios medžiagos, kurias galima įsigyti rinkoje. Aukštos technologijas paremtos MotoGP patirtimi, kurią gali pasiūlyti tik keletas gamintojų.
• Sistema garantuoja aukštas galio ir sukimosi momento charakteristikas.
• Veriantis garsas ekstremaliai naudojant gaminį.
• Patvirtintas pagal ES direktyva duslintuvas. Saugumas be kompromisų.
• Didelis svorio netekimas lyginant su originalia sistema ir geresnis motociklo visapusiškumas.
• Popularius prekinis ženklas MotoGP; pastovaus naujovių diegimo absoliuti garantija.
• Vieno iš pagrindinių pasaulyje OG sistemų gamintojų patikimumas.
• Patikimas negarantinis servisas, kuris padės išspręsti kilusias problemas.


MIVV Suono

Garso galia

Suono linija yra sinergetinio MotoGP pasaulio patirties panaudojimo rezultatas.

Naujovė

Puiki estetinės išvaizdos ir pritaikytų technologijų kombinacija. Nepriekaištingas surinkimas, naujoviška išvaizda, pagerintos charakteristikos be kompromiso. Suono yra tiksliai “pagaminta Italijoje” mišinys, kurį sunku atitikti.

Konstrukcija. Rūšies kilmė…

Kuriant Suono, MIVV buvo įkvėpti idėjos, kad variklio skleidžiamas riaumojimas turi būti suprantamas kaip “balsas” net ir tų žmonių, kurie specialiai to nesiklauso. "Garso" interpretacija MIVV buvo konstrukcijos pagrindas – požiūris, kuris leido fantazuoti kuriant, konstruojant ir gaminant šį gaminį.

SUONO VISIŠKAI TITANINIS

MIVV suono full  titanium
Kai mes kūrėme Suono liniją, mes specialiai panaudojome geriausias medžiagas, kurios garantuoja labai mažą svorį.
Suono yra dviejų versijų: standartinė ir visiškai titaninė. Standartinė nuo visiškai titaninės versijos skiriasi skirtingų vidinių medžiagų panaudojime: nerūdijantis plienas standartinėje versijoje ir 1 rūšies titanas visiškai titaninėje versijoje. Visiškai titaninė versija sveria 45% mažiau lyginant su standartine versija t.y. svoris sumažėjo nuo 1.9 kg iki 1.2 kg. Pagerintų charakteristikų požiūriu pagerėjimas yra netiesioginis, nes panaudojant titaną tiesiog pasiektas mažesnis duslintuvo svoris. Palyginus su standartine versija, visiškai titaninė versija ypatingai tinkama tiems, kurie nori naudoti motociklą lenktynėse (mėgėjai ar profesionalai).

SUONO VISIŠKAI IŠ ANGLIES PLUOŠTO

MIVV Suono full  carbon
Juodo anglies pluošto korpusas paslepia iš vidaus ir išorės mūsų naujausią Suono duslintuvo versiją. Tai yra “visiškos juodos” stebuklas.
Pristačius 'visiškai titaninę versiją, mes dabar didžiuojamės pristatydami naują Suono modelį, kitą mūsų pagrindinio duslintuvo modelio variantą - visiškai iš anglies pluošto. Anglies pluošto panaudojimas yra rezultatas daugelio entuziastų, užsiimančiu duslintuvų tobulinimu, pastovių prašymų dėl labai agresyviai atrodančio duslintuvo.
Remiantis šiuo požiūriu, mes tikime, kad “juodas anglies pluošto stilius”, suteikė Suono unikalumo ir tikrai nenuvils naujausios kartos atvirų ir sportinių motociklų savininkų.
Techninės charakteristikos šio naujo modelio yra tokios pačios, kaip ir kitų Suono versijų.
Anglies pluošto tipas panaudotas, be abejonės, aukščiausios kokybės. Šnekant technine kalba, mes jį vadiname 3k 200 gr/m2 tvilu, impregnuotu su specialia aukštai temperatūrai atsparia derva.

SUONO PLIENINIS

MIVV Suono steel
Šis modelis skirtas tiems, kurie nori pagerinti savo motociklo išvaizdą su naujoviškos konstrukcijos gaminiu, bet tuo pačiu turi ribotą pinigų sumą. Lyginant su kitomis Suono versijomis, šis gaminys visiškai pagamintas iš aukštai temperatūrai atsparaus, austenitinio AISI 304 nerūdijančio plieno. Vidiniai komponentai taip pat pagaminti iš nerūdijančio plieno.Techninės ir mechaninės savybės

MIVV
• Kad išlaikytumėme Suono svorį kuo mažesnį, panaudojome geriausias prieinamas medžiagas.
• 1 rūšies titanas su tik 0.6 mm sienelių storiu leido pasiekti 15% nuo bendro svorio.
• 3K 200 gr /mq² tvilo anglies pluoštas, impregnuotas su specialiomis aukštai temperatūrai atsparia dervomis.
• Garso sugerėjas sukonstruotas panaudojant aukštai temperatūrai atsparaus CE 14-mikronų tekstūros audinio mišinį, kuris skirtas triukšmo mažinimui, ypač prie aukštų dažnių.
• Nuimamas vamzdis (dB “žudikas”) garantuojantis idealų atitikimą su dabartinais triukšmo lygio įstatymais ir tuo pačiu leidžia išgirsti griaudžiantį Suono garsą.
• AISI 304 nerūdijančio plieno kniedės (4,8 x10) su kirpimo atsparumo 7000 Nm reikšme ir atsparumo tempimui 4.900 Nm tam, kad garantuoti duslintuvo konstrukcijos stabilumą.
• CNC apdirbtas AISI 304 nerūdijančio plieno įvorė puikaus sujungimo su jungiamaisiais vamzdžiais užtikrinimui (tik standartinei versijai).
• Vidiniai komponentai iš 1 rūšies titano, 0.6 ir 0.8 mm storio visiškai titaninėje versijoje.
• 3K 200 gr /mq² tvilo anglies pluoštas priveržiančioji juosta aukštam mechaninio streso atsparumui.

Privalumai

• Naujoviška konstrukcija visiškai sukurta Italijoje.
• Išskirtinis modelis pasaulyje.
• Panaudotos geriausios medžiagos, kurias galima įsigyti rinkoje. Aukštos technologijas paremtos MotoGP patirtimi, kurią gali pasiūlyti tik keletas gamintojų.
• 3K 200 gr /mq² tvilo anglies pluoštas, impregnuotas su specialiomis dervomis. 1 rūšies titanas. Aukštos kokybės patikimos medžiagos, kurios yra ilgos tyrimų ir vystymo veiklos rezultatas.
• Sistema garantuoja aukštas galios ir sukimosi momento charakteristikas. Idealiai tinka lenktynėms.
• Veriantis garsas ekstremaliai naudojant gaminį.
• Patvirtintas pagal ES direktyva duslintuvas. Saugumas be kompromisų.
• Didelis svorio netekimas lyginant su originalia sistema ir geresnis motociklo visapusiškumas.
• Populiarus prekinis ženklas MotoGP; pastovaus naujovių diegimo absoliuti garantija.
• Vieno iš pagrindinių pasaulyje OG sistemų gamintojų patikimumas.
• Patikimas negarantinis servisas, kuris padės išspręsti kilusias problemas.MIVV Ghibli

As light as desert wind, the new MIVV exhaust will take you far away...MIVV Ghibli

We are being faced by a top of the range product. Ghibli is made using light, but extremely strong materials. It's available in 2 versions: the first one fully made of titanium, both the inside and the outside, the other in AISI 304 stainless steel.

Its travelling companions will be 600 cc motorbikes and over. Obviously sports or naked alike. It is not evident by looking at the picture, but it has an important volumetry, a factor that has enabled MIVV to "pull out" a well rounded and recognisable sound (and obviously also the performance is top).

 

Ghibli, introduced to the public for the first time during EICMA 09, does not have a standard layout: one or more bends across its length will ensure maximum aesthetic harmony with the bike on which it will be fitted.

The shapes and the winding design of this exhaust make it fully compatible with both sports and naked models. Moreover, it's a product that does not fail being appreciated in some extremely captivating applications, and not only in case of lateral conformation (in fact, in some cases it will find itself at ease also when fitted underbelly).

In addition to lightness, the other peculiar characteristics of the MIVV silencer are the fact that it is fully TIG welded, including the brackets, and that it has a dB-killer stamped welded bottom, secured in position using three socket screws.

As for all MIVV products, Ghibli is the result of the experience of a great brand, manufacturer of both original and aftermarket exhausts, and now for many years "official partner" of HRC in MotoGP.

AdvantagesZ750 Mivv Ghibli

  • Wide range product made of light and high resistant materials
  • Two available versions: totally in titanium and in AISI 304 stainless steel.
  • Sinuous and versatile forms, to be in perfect aesthetical compatibility with all bike models they fit.
  • Assembled model through corner conical sectors
  • Totally TIG welded products under controlled atmosphere
  • Removable dB-killer with a fixing system through ISO - buttons screws
  • Intense and cool sound
MIVV GP
MIVV GP
Sportinė išvaizda, apvalus trumpesnis duslintuvas, padidintos angos didesnei sportinei energijai, išimamas db “žudikas”.
MIVV GP
GP yra ES patvirtintas. Tai yra ilgalaikių tyrimų tyrimo ir vystymo skyriaus rezultatas.

GP tiekiamas anglies pluošto ir titaninėje versijose.

MIVV Oval

Ypatingas ovalo formos lankstumas

Galimos dvi konfigūracijos – Oval Classic ir Carbon Cap. Abu gaminiai priklauso SPORT duslintuvų asortimentui..


OVAL KLASIKINIS

MIVV Oval
Mūsų Oval siūlomas populiariausioms “dviratėms” transporto priemonėms jau kurį laiką dėka gaminio didelio universalumo pritaikant įvairiems motociklų ir motorolerių modeliams bei tuo pačiu priduodant jiems agresyvios išvaizdos.
Sport “Oval” asortimentas siūlomas su titaniniu, anglies pluošto ir nerūdijančio plieno apdangalais.
Visi modeliai rodomi mūsų kataloge yra patvirtinti naudojimui viešajame eisme įstačius dB “žudiką”. Tiksliai surinktas, atkreipiant dėmesį į detales, šis modelis yra ideali konstrukcijos ir pagerintų charakteristikų derinys.
Ypatingas patikimumas ir pagerintos charakteristikos siūloma “standartiškai” kaip ir visiems kitiems modeliams.

OVAL SU ANGLIES PLUOŠTO ANTGALIU

MIVV Oval carbon
2008 m. pabaigoje mes nutarėme atnaujinti mūsų istorinį “Oval” išmetimą (vis dar siūloma ir klasikinė versija) remiantis nauju stiliumi ir techninėmis savybėmis.
Pagrindinė naujo Oval su anglies pluošto antgaliu savybė kaip jau supratote yra naujas antgalis, pagamintas naudojant matinio atspalvio 3k tvilo anglies pluošto, atsparaus aukštai temperatūrai.

MIVV Oval  carbon cap
Šis elementas išimtinai skirtas Oval modeliams su titaniniais ir anglies pluošto apvalkalais. Kaip matome iš pateikiamo pavyzdžio, tai gali atrodyti tikrai įspūdingai: visiškai “juodos” spalvos ir tik su matomomis nerūdijančio plieno kniedėmis.
Kita dėmesio verta savybė: prapjovos antgalyje, kurios traukia dėmesį bei turi svarbią techninę paskirtį – padeda išsklaidyti karštį.

Privalumai

• Konstrukcija, kuri puikiai tinka daugumai motociklų rinkoje
• Panaudotos geriausios medžiagos, kurias galima įsigyti rinkoje. Korpusas pagamintas iš AISI 304 austenitinio nerūdijančio plieno.
• Aukštos technologijas paremtos MotoGP patirtimi, kurią gali pasiūlyti tik keletas gamintojų.
• Sistema garantuoja aukštas galios ir sukimosi momento charakteristikas.
• Duslintuvas taip pat tinkamas naudojimui žiedinėje trasoje.
• Patvirtintas pagal ES direktyva duslintuvas. Saugumas be kompromisų.
• Didelis svorio netekimas lyginant su originalia sistema.
• Vieno iš pagrindinių pasaulyje OG sistemų gamintojų patikimumas.
• Patikimas negarantinis servisas, kuris padės išspręsti kilusias problemas.MIVV X-cone

Amžinas žavesys

X-cone taip pat priklausantis SPORT asortimentui, yra nerūdijančio plieno duslintuvas, kuris visada suteikia didelį pasitenkinimą tiek mums, tiek daugeliui motociklistų. Šis modelis dabar yra siūlomas dviejų variantų: X-cone ir X-cone Plus.
Mes norime pabrėžti, kad visi mūsų gaminiai gaminami išskirtinai Italijoje.

X-CONE

MIVV X-cone
Pažangiausia konstravimo technika ir “senovinis” stilius. Tai ir išlošiančioji kombinacija, kuri apibūdina mūsų X-cone.
Jie daugiausiai skirti montavimui gatviniuose ir super-sport modeliuose, modeliuose su futuristiniu ir tuo pačiu retro stiliumi, kur kūgio formos lengvai priderinamos, ar kaip kontrastinga detalė, prie bendros motociklo išvaizdos.
Aiškiai septyniasdešimtųjų stilius mūsų X-cone duslintuvo (korpusas yra su šlifuotu paviršiumi) paremtas aukščiausios klasės konstrukcija ir ypatingu dėmesiu detalėms. AISI 304 nerūdijančio plieno su ypač dideliu atsparumu, gaminamas tik iš 0,8 mm storio lakšto minimaliam svoriui.
Techniniai sprendimai motociklui su ypač pagerintomis charakteristikomis ir puikia išvaizda.

X-CONE PLUS

MIVV X-cone plusNauja Plus versija suteikė šiam duslintuvui antrą gyvenimą. Atlikti pakeitimai yra rezultatas remiantis mūsų klientų patarimais.
Plus yra MIVV atsakas į klientų prašymą dėl kūginio duslintuvo ,bet be standartinio išmetimo snapelio. Dėka mūsų atsidavimo profesionaliai konkurencijai aukščiausiame lygyje bei dėka klientų atsiliepimų supratimu bei jų įgyvendinimu, mums tai buvo lengva užduotis.
Šio kūginio modelio versija yra vienintelis duslintuvas tinkamas naujausiems maxi –sport modeliams. Iš kitos pusės, X-cone skirtas gatviniams ir klasikinio stiliaus modeliams.


Iš techninės pusės, šie pakeitimai buvo atlikti lyginant su žymiuoju X-cone:

• staklėmis sujungta ir suformuota aliumininė apačia, labai panaši į naudojamą Honda Moto GP;
• dB-„žudikas“ tvirtinamas naudojant seger sistemą, vietoj standartinės - kniedėmis;
• lygus duslintuvo korpuso paviršius, kaip alternatyva šlifuotam .

MIVV Power
Power asortimentą sudaro du skirtingi modeliai: EVO ir STEEL.
EVO skirta sportui panaudojant techninius sprendimus ir medžiagas, kurios ypatingai tinkamos lenktyniaujant.
Power STEEL skirtas pažengusiems motociklininkams, ieškantiems agresyvios, bet tuo pačiu patvirtinto naudojimui viešame eisme visos išmetimo sistemos, galinčios smarkiai pagerinti charakteristikas pakeičiant standartinę konfigūraciją.


POWER EVO

MIVV Power evo
Geriausi mūsų asortimente esantys produktai , mūsų POWER EVO rinkiniai orientuoti į tų poreikių tenkinimą, kurių pagrindinis užsiėmimas - lenktynės. Kuriant šią sistemą panaudojome geriausius techninius sprendimus panaudojant titaną kaip standartinę medžiagą konstruojant kolektorius. Pagrindine „darbas“, kuriant šias sistemas, panaudojus labiausiai pažangias konstravimo technologijas, buvo varikio galios padidinimas .
MIVV Power evo
Tuo tarpu POWER EVO asortimentas griežtai skirtas naudojimui tik sporte. Kaip pasekmė – jas naudoja pradedant sporto komandas, dalyvaujančias įvairiuose čempionatuose iki pažengusių motociklininkų, kurie važinėja su savo sportiniais motociklais tik uždarose trasose.
Buvo pasiekti techniniai pagerinimai dėka intensyvaus kūrimo panaudojus sukauptas žinias iš aukšto lygio lenktynių, kaip MotoGP.
Dėka šio pastovaus atsidavimo, mes galime garantuoti dėl produkto su konstrukcija be klaidų ir geriausias charakteristikas.
Iš techninės pusės mes galime pridurti, kad POWER EVO naudojome 1 rūšies titaną ir įvairūs komponentai buvo sujungti panaudojant tig suvirinimo technologiją. Kūrimo stadijoje daug dėmesio buvo skirta movų įvertinimui. Tam, kad bendrai pagerinti charakteristikas ir paspartinti dujų išėjimą, mes nusprendėme naudoti kūgio formos vamzdžius.
Didžiausias dėmesys buvo skirtas derinant movas lengvam ir greitam surinkimui.

POWER STEEL

MIVV Power steel
Reikia mažiau vietos, geriausios charakteristikos, lengva sumontuoti, ypatingai lengvas. Tai yra esminės išskirtinės POWER STEEL asortimento savybės.
Šio asortimento visiškai sukomplektuotos sistemos tiksliai pataikė į nustatytą taikinį: charakteristikų pagerėjimas, užtikrinantis tolygų galios tiekimą, tuo pačiu eliminuojant „duobes“ prie vidutinių apsukų , kurios standartiškai būna originaliose sistemose.
Šie rezultatai pasiekti dėka tikslių konstrukcinių sprendimų: kūgio formos vamzdžių, kompensatorių ir montavimo detalių, užtikrinančių geresnį dujų tekėjimo dinamiką. Sistemą sudaro 1 mm storio AISI 304 nerūdijančio plieno kolektorius ir specialūs titano-anglies pluošto duslintuvai.
Mūsų POWER STEEL asortimentas siūlo estetinį sprendimą, kur atidžiai skirtas dėmesys visoms smulkmenoms, detalėms, bet tuo pačiu paliekant pasirinkimo teisę tarp standartinio kanalo konfigūracijos, kuri išlaiko originalią motociklo išvaizdą ir aukštai einančio kanalo konfigūracijos su keleivio kojų atramų nuėmimu bei, be abejo, labiau tinkančios reikiant ypatingų išlenkimų.
Visa POWER STEEL sistema prieinama patvirtintoje naudojimui viešame eisme ir sportinėje versijose.

Privalumai

• Puiki konstrukcija maksimalioms charakteristikoms .
• Ypatingai patikimos medžiagos – rezultatai vystymo ir tyrimo veiklos, kurią gali atlikti tik stambus gamintojas.
• 3k tvilo anglies pluoštas su specialiomis dervomis.
• 1 rūšies titanas.
• Aukštos technologijas paremtos MotoGP patirtimi.
• Optimalios galios ir sukimosi momento charakteristikos.
• Specialiai sukurtas intensyvus garsas garantuojantis gaminio panaudojimą iki jo ribų.
• Svarbus svorio sutaupymas didesnei variklio galiai.
• Įmonės rėmimas-pagalba, kuri yra viena pagrindinių originalių motociklų išmetimo sistemų gamintoja pasaulyje.
• Patikimas negarantinis servisas, kuris padės išspręsti kilusias problemas.
MIVV city run
MIVV city run
Šis naujas sistemų asortimentas skirtas motoroleriams su galingumu nuo 125 iki 500 cc.
Šis gaminys yra puiki kombinacija patikimumo ir konstrukcijos, gautos remiantis ilgametėmis sukauptomis žiniomis kuriant originalias išmetimo sistemas.
Taip pat, galima versija su katalizatoriumi, kuri užtikrina atitikimą Euro3 reikalavimams. CITY RUN sistema yra ne tik kaip galinti pagerinti charakteristikas, bet ir kaip puiki alternatyva originaliai išmetimo sistemai.

MIVV city run
Išvaizdos ir mechaninių savybių požiūriu, ji reprezentuoja labiau konkurencingą alternatyvą geram, standartiniam maxi motorolerio duslintuvui.
City Run konfigūracija sukonstruota taip, kad atlaikyti galinčias susidaryti aukštas vidines temperatūras ir puikiai tinka naudojimui daugelyje populiarių maxi motorolerių dabar esančių rinkoje.
Privalumai garantuojantys sistemos kokybę

Idealiai suvirintas duslintuvas išmetimo dujų nuotėkio išvengimui.
Apsauginis skydas nuo karščio didesniam saugumui.
Išimamas db „žudikas“ - geriau skamba ir geresnės charakteristikos.
Korpusas iš austenitinio nerūdijančio, dideliam karščiui atsparaus plieno.
Katalizatorius tinkamas išmetamųjų dujų sumažinimui atitinkant Euro 3 standartui.
MIVV Stronger
MIVV Stronger
MIVV Stronger line skirta motokroso, enduro ir motard ir suteikia maksimalaus tolygaus galios tiekimą naudojant visoje galios kreivėje. Tokiu būdu, kreivė visada yra aukščiau lyginant su originalia sistema. Duslintuvai visiškai tenkina sporto nuostatas, kad triukšmo lygis negali būti aukštesnis kaip 94dB enduro ir motard modeliams.

Išmetimo sistemos galimos ir kaip sertifikuotos naudojimui viešuose keliuose.
Kroso asortimento tikslas gauti geriausią prie žemų-vidutinių greičių be charakteristikų praradimo prie didelių greičių.

Visi gaminiai garantuoja patikimumą ir tvirtumą net prie didžiausių apkrovų..
Išmetimo sistemos gaminamos kaip tik duslintuvas ir kaip visa sistema. Jos gali būti titaninės ir aliumininės bei komplektuojamos su kibirkšties slopinimo sistema.

KETURRAČIAI-ATV
MIVV Stronger asortimentas keturračiams ir ATV buvo sukurtas fanams ir profesionaliems sportininkams, kuriuos domina pagerinti jų transporto priemonės charakteristikas.

Šios išmetimo sistemos suteikia žymų svorio netekimą ir ryžtingą, madingą garsą.

Duslintuvai galimi kaip sertifikuotos naudojimui viešuose keliuose ar kaip sportui skirta versija iš titano ar lydinių pavidalu. Visi keturračių-ATV duslintuvai gali būti komplektuojami su kibirkšties slopinimo sistema.

Privalumai

• Sukurta ir pagaminta Italijoje.
• Panaudotos geriausios medžiagos, kurias galima įsigyti rinkoje. Ilgametė patirtis iš bekelės sporto sektoriaus.
• Puikus medžiagų derinys kaip anglies pluoštas ir titanas lengvumo, reikalingo gaminiui, užtikrinimui.
• Garantuoja puikias galios ir sukimosi momento charakteristikas ypač prie mažų greičių kroso modeliams. Labai tolygus galio tiekimas "enduro" modeliams. Idealiai tinka trasose.
• Aštrus garsas ekstremaliai naudojant.
• Patvirtinta remiantis Europos standartais. Patvirtinta pagal FIM standartus naudojimui sporte.
• Didžiulis svorio netekimas lyginant su originaliomis sistemomis geresniam transporto priemonės įvairiapusiškumui.
• Populiarus prekinis ženklas MotoGP; pastovaus naujovių diegimo absoliuti garantija.
• Vieno iš pagrindinių pasaulyje OG sistemų gamintojų patikimumas.
• Patikimas negarantinis servisas, kuris padės išspręsti kilusias problemas.


Elektronika

MIVV nutarė bendradarbiauti su Dynojet, pasauliniu lyderiu elektroninių kuro įpurškimo sistemų kūrime, tam, kad garantuoti maksimalius rezultatus klientams.

Ribotos automatinio nustatymo ribų reikšmės motociklų kuro įpurkšimo sistemose, faktiškai, negali leisti sistemai pritaikyti kuro padavimą naudojant sportinių motociklų išmetimo sistemas.

Dėl to, svarbūs pakeitimai turi būti padaryti sistemoje norint gauti optimalų kuro tiekimą.

Taigi MIVV rekomenduoja naudoti papildomą Dynojet Power Commander valdymo bloką su instaliuotais specifiniais kuro žemėlapiais pasirinktam MIVV modeliui.

Power Commander valdymo blokas apjungia pažangiausias technologijas su paprastu pajungimu ir nustatymu bei plačiai paplitusį pasaulinį serviso tinklą.

Power Commander valdymo bloką pasirinko prestižinės komandos, kurios pasiekė aukščiausius rezultatus visame pasaulyje. Tarp vienų iš paskutinių yra 2007 Superstock 1000 (Ducati Xerox Junior komanda), Vokietijos Superbike 2007 čempionatas (Honda Holzhauer Racing Promotion komanda) ir AMA Supermoto 2007 čempionatas (Aprilia Rip It Energy Racing komanda). Power Commander Dynojet linijos gaminiai buvo naudojami gerinant įvairius greičio rekordus. Pabaigai, Dynojet yra techninis Superbike pasaulio čempionato partneris, kur naudojami jų pačių tikrinimo stendai FIM komisarų atliekant techninius patikrinimus. Tai yra tie patys tikrinimo stendai, kuriuos pasirinko ir MIVV vystymo reikmėms.
Privalumai instaliavus Power Commander valdymo bloką su specifiniu MIVV išmetimo sistemos žemėlapiu:

• karbiuracijos optimizavimas prie visų greičių;
• geresnis „kabinimas“ prie mažų greičių;
• visiškas, linijinis kuro tiekimas;
• greitas atsakas į akseleratoriaus svirties pasukimą;
• „Įjungimo-išjungimo“ efekto eliminavimas.

Power Commander valdymo bloko instaliavimas su specifiniais MIVV išmetimo sistemos žemėlapiais leidžia išgauti visą pačios išmetimo sistemos potencialą.

Perspėjimas: skirtingi žemėlapiai reikalingi naudojant su ir be MIVV išmetimo sistemos dB „žudiku“.

Jei neradote žemėlapio Jūsų motociklui www.mivv.it, vadinasi jis dar nebuvo sukurtas „Dynojet Europe“, su kuriais mes esame techniniai partneriai. Bet kuriuo atveju, žemėlapių vystymo planas sudarytas visiems modeliams MIVV kataloge: tai bus įkelta į mūsų ir į Dynojet tinklalapį kai tik bus paruošta.


MIVV electronics
MIVV electronics


Daugiau informacijos rasite čia:
www.mivv.it

Garso galia

Greita paieška

Paieška pagal transporto priemonę

Paieška pagal prekes

Užsakymai priimami iki:

DPD: 14 Valandos 28 Minutes
Venipak: 18 Valandos 28 Minutes

Individualus pakabos reguliavimas

Personal suspension settings

WE WILL PROSECUTE ALL INTERNET THEFT OF OUR COPYRIGHTED MATERIAL. DO NOT COPY OUR CONTENT.