Užsakymo krepšelis

Greita paieška

VENHILL trosai ir žarnelės

VENHILL trosai ir žarnelės

Įmonė

Venhill
Valdymo trosai ir stabdžių žarnelės yra kur kas sudėtingesnės ir svarbesnės nei daugeliui atrodo. Jos motociklininko ir jo motociklo esminės jungtys, tiesiogiai perduodančios motociklininko nurodymus (instrukcijas) motociklui važiuojant bet kokiu greičiu ir bet kokiomis sąlygomis. Vis dėlto daugelis motociklininkų retai susimąsto apie motocikle esančius trosus ir stabdžių žarneles.

Mes gerokai kitokie...

Venhill
Nenuostabu, kad mes esam smarkiai apsėsti minčių apie valdymą. Šias detales gaminame pastaruosius 35 metus. Gaminame trosus, hidraulines žarneles ir stabdžių žarnelių tvirtinimus motociklams, keturračiams, automobiliams, kartingams ir dar daug kur naudojamas. Štai kuo mes užsiimam.

Venhill MOTOCIKLŲ SPORTAS

Venhill motorsport
Išbandyti valdymo produktai motociklų sporto pasaulyje naudojami daugiau nei 35 m. Mūsų taisyklė paprasta – mes niekam nemokam, kad naudotų mūsų produktus. Motociklininkų komandoms skiriame ir skirsime valdymo trosų, sankabos, stabdžių žarnelių ir stabdžių žarnelių tvirtinimų tiek, kiek jų reikės. Mes žinom, kad mus pasirinko todėl, kad esam geriausi, o ne dėl to, kad jiems už tai mokama.
Motociklų sporto pasiekimai

Venhill motorsport
Mūsų produkcija naudojama prestižiškiausiose varžybose geriausių sportininkų ir komandų. „Phase One Endurance“ – didžiausios sėkmės lydima pastarojo dešimtmečio britų ištvermės varžybų komanda.

Hawk Kawasaki – britų supermotociklų komanda
SMR Hydrex Honda – britų supermotociklų komanda
Seton Tuning – MRO Supersport 600 komanda
Relentless Hooper Suzuki – motokroso komanda
Bike it Dixon Yamaha – motokroso komanda
Jacky Martens Racing KTM – motokroso komanda
Dave Clarke Racing – spermoto komanda
Jason Crump – motociklų treko (spydvėjaus) pasaulio čempionas

Venhill žarnelės lėmė sėkmę lenktynėse šioms komandoms:
Loctite Yamaha
Castrol Honda
Reve Red Bull Ducati Didžiojoje Britanijoje

Gama

KELIŲ MOTOCIKLŲ STABDŽIŲ ŽARNELĖS

Stabdžių žarnelės – vienas svarbiausių tavo motociklo komponentų. Jos tiesiogiai perduoda diskams stabdymo jėgą. Net ir nedidelis slėgio kritimas standartinėje, lanksčioje žarnelėje reiškia mažesnę stabdymo jėgą ir grįžtamąjį ryšį.

Kodėl žarnelės apipintos?

Laikui bėgant, guminės stabdžių žarnelės kietėja ir skilinėja! Vadinasi, galiausiai jos ims praleisti vandenį į stabdžių skystį. Senstančios stabdžių žarnelės taip pat labiau plėsis veikiamos slėgio ir jūsų stabdžiai taps ne tokie efektyvūs.

APIPINTOS PLIENINĖS STABDŽIŲ ŽARNELĖS NESIPLĖS IR NEPRALEIS (NEPRISIGERS) VANDENS, JOS TARNAUS VISĄ MOTOCIKLO NAUDOJIMO LAIKĄ.

Mūsų bandymai daug griežtesni – jie neprilygsta jūsų stabdymui.

Venhill
Mes išbandome visas stabdžių žarneles esant 1500 psi slėgiui – kiekvieną stabdžių žarnelę, paliekančią cechus.
Kas 30 dienų dar papildomai išbandome žarneles pasirinktinai esant 10,000 psi slėgiui. Jūsų stabdžiai, net kai jūs smarkiai stabdot, yra veikiami apie 25-30 psi slėgio.Venhill kelių stabdžių žarnelės

Venhill
• Lygi, išgręžta DuPont tefloninė žarna – didesnis atsparumas karščiui.
• Nekoroduojantis nerūdijančio plieno apipynimas – neleidžia plėstis, todėl visa stabdymo jėga perduodama stabdžiams.
• Nerūdijančio 303 markės plieno besisukantys aplink save štuceriai padeda idealiai pritaikyti žarneles be apkrovos tvirtinant prie motociklo.Gaubto tvirtinimai gali būti netiksliai sulygiuoti gamybos metu, todėl pritvirtinus žarneles jos gali užsilenkti ir susisukti. Laikui bėgant, tai padidins žarnelės apkrovą ir sumažins efektyvumą.
• Gaubto varžtai su pusapvalėmis galvutėmis – palengvina darbą sunkiai prieinamose šiuolaikinių motociklų vietose.
• PVC įmautės – apsaugo apipintą žarnelę ir dažus. Jas galite pasirinkti iš siūlomos spalvų gamos.Pagaminta ir patvirtinta pagal TUV standartus gal reikėtų iššifruoti tas raides

• Visų stabdžių žarnelių rinkiniuose yra tvirtinimai, gaubto varžtai, varinės poveržlės ir montavimo vadovas.
• Baigiamieji tvirtinimai gali būti nerūdijančio plieno arba padengti aukštos kokybės chromu.
• Siūlomas didelis tvirtinimų pasirinkimas.

Jei jums reikalingas nestandartinis tvirtinimas ar jūsų motociklo nėra sąraše, siūlome didelį žarnelių ir tvirtinimų pasirinkimą konkrečiam jūsų motociklo modeliui.

POWERHOSE PLUS PARDAVĖJO RINKINYS

VenhillJei nėra rinkinio konkrečiam modeliui ar reikia pakeisti stabdžių žarneles techninei apžiūrai, ir tada jums galime padėti.
Powerhose Plus pardavėjo rinkinį sudaro parinktos įvairių ilgių žarnelės (visos su gamykloje pritvirtintais nerūdijančio plieno besisukančiais aplink save štuceriais (abiejuose galuose), tvirtinimai, gaubto varžtai ir varinės poveržlės naudojamos stabdžių ir sankabos žarnelėms tvirtinti.
Siūlome nerūdijančio plieno ar dengtų chromu tvirtinimus. Visos rinkinio stabdžių žarnelės yra TUV patvirtintos, pagamintos ir atskirai išbandytos mūsų Didžiosios Britanijos gamykloje.

Rinkinį lengva naudoti:

Pasirinkite reikalingą žarnelės ilgį, tinkamus tvirtinimus, surinkite ir pritvirtinkite prie motociklo. Nieko negali būti paprasčiau! Mes taip pat pridedame tvirtinimų montavimo vadovą, kuriame kruopščiai išvardytos visos detalės, kad jūs susidarytumėt konkretaus motociklo modelio rinkinį.

• Rinkinys tiekiamas tvirtoje sandėliavimo dėžėje
• TUV patvirtinta sistema
• Pridedamas išsamus tvirtinimų vadovas
• Universali sistema stabdžiams ir sankaboms pritaikyti.


BEKELĖS MOTOCIKLŲ STABDŽIŲ ŽARNELĖS

Powerhose Plus bekelės ir motokroso motociklų stabdžių žarnelės gaminamos iš tų pačių aukštos kokybės medžiagų ir laikantis tų pačių standartų kaip ir žarnelės kelių motociklams, tačiau mes žymiai pageriname gaminio charakteristikas, lyginant su standartine įranga.
Venhill

Siūlydami tokią pat nerūdijančiu plienu apipintą tefloninę žarnelę, dar siūlome ir kitokių žarnelių bekelės ir motokroso motociklams:

• Tvirti segmentai šakės kojoms (užtektų tik šakėms ?) tvirtinti
• Apsauginiai gaubtai didelio smūgio tikimybės vietose
• Papildoma apsauga reikalingose vietose
• Aplink savo ašį besisukantys štuceriai galuose idealiam tvirtinimui
• Individualiai gamykloje patikrinti gaminiai, esant 1500 psi slėgiui
• Siūlome galimybę rinktis iš daugybės spalvų
• Naudojama geriausių motokroso ir Supermoto komandų Didžiosios Britanijos ir pasaulio čempionatuose.

Jei jūs važinėjate tokiais motociklais (gal užtektų tik motociklais) - mes galime pasiūlyti tinkamas stabdžių žarneles

Venhill
Daugiau kaip 30 metų mes gaminame apipintas stabdžių žarneles bekelės motociklams. Taigi mes didžiuojamės, kad galime pasiūlyti apipintų stabdžių žarnelių bet kurio bekelės ir motokroso motociklų gamintojo įvairių metų modeliams, turintiems standartinius hidraulinius stabdžius.
Jei reikalingas nestandartinis tvirtinimas jūsų motociklui, prašome susisiekti su mumis, ir mes aptarsime jūsų reikalavimus bei pageidavimus.


VENHILL TROSAI

Daugiau kaip 30 metų mes gaminame ir tiekiame trosus. Šiuo metu mes gaminame trosus beveik visiems bekelės ir klasikiniams motociklams.
Tačiau klaidinga manyti, kad visi trosai vienodi ar kad visi gamintojai juos gamina pagal tuos pačius standartus – jie tikrai taip nedaro.

TROSAI BEKELĖS MOTOCIKLAMS

Visus savo trosus mes sukūrėme naudodami OEM trosus. Taigi mūsų trosų charakteristikos yra pagerintos ir patobulintos, jie žymiai ilgaamžiškesni, pagerina valdymą ir pojūčius.
Mes galime pasiūlyti pakeisti valdymo trosus beveik visiems bekelės ar motokroso motociklams – nuo klasikinio Bultacos iki naujausio Yamaha 4-takčio motociklo. Visą galimų tvirtinimų sąrašą prašome pasitikslinti mūsų išsamiame kataloge.

Venhill Featherlight trosai

Venhill
- jūrinės kokybės nerūdijančio plieno vidinė viela suteikia tvirtumą ir patikimumą
- mažos trinties tefloninis įklotas. Taigi mūsų trosų geresniam valdymui reikia žymiai mažiau pastangų
- užspaudžiamas plieninis izoliacinis vamzdis suteikia/ padidina tvirtumą ir patvarumą
- galimybė pasirinkti PVC gobtuvą iš daugybės spalvų
- dar didesniam tvirtumui – Featherlight (specialaus proceso metu lydmetalis giliau įsiskverbia į troso gyslas ir sukuria žymiai didesnį sukibimą su nipeliu)

Visi mūsų trosai gaminami laikantis ISO standartų Didžiosios Britanijos gamykloje.
TROSŲ KOMPONENTAI

- PASIGAMINK PATS SAVO TROSĄ

Venhill
Jei jums reikalingas nestandartinis trosas, galime pasiūlyti universalius trosų rinkinius. Jie gali būti skiriami droseliui ir sankabai. Galite pasirinkti rinkinius, iš kurių galit pasidaryti vieną trosą, arba rinkinius, iš kurių galit pasidaryti kelis trosus.


DIRBTUVIŲ TROSŲ RINKINIAI

VenhillDirbtuvėms sukūrėme visapusišką rinkinį, kurį galima pritaikyti droseliams ir sankaboms, ir sudėjome į tvirtą sandėliavimo dėžę. Mes taip pat pažymėjome kiekvieno komponento skyrių, todėl bus lengva papildomai užsakyti trūkstamų komponentų.

• Visuose rinkiniuose yra plienu apvynioti ir PVC padengti vamzdeliai
• Standartiškai su nailoniniu įklotu
• Aukštos kokybės galvanizuoto plieno vidinis trosas
• Aukštos kokybės staklėmis apdoroti žalvariniai, plieniniai, aliumininiai komponentai
Mes taip pat galime pasiūlyti vamzdelį su įklotu ir vidinį trosą, matuojamą iš ritinio, pagal individualius poreikius. Tik paskambinkite mums ir suteikite reikalingą informaciją. Dar galime pasiūlyti nipelių ir antgalių, ar reguliatorių rinkinius, kuriuose rasite didesnį kiekį įvairių nipelių, antgalių ar reguliatorių.


PAKELĖS REMONTO RINKINYS

VenhillMes net turime skubios pagalbos/avarinį troso remonto rinkinį, kuris laikomas po sėdyne ar krepšyje. Atsitikus blogiausiam, kas gali atsitikti, t. y. nutrūkus trosui, pakelės remonto rinkinyje rasite pakankamai droselio ir sankabos troso bei vidinių, nelituojamų nipelių, kad sėkmingai grįžtumėt į namus.

Visi trosų rinkiniai sukomplektuoti su dideliu komponentų asortimentu ir skiriami kuo platesniam pritaikymui.
Daugiau informacijos rasite čia:
www.venhill.co.uk

Mes išbandome visas stabdžių žarneles esant 1500 psi slėgiui – kiekvieną stabdžių žarnelę, paliekančią cechus.
Kas 30 dienų dar papildomai išbandome žarneles pasirinktinai esant 10,000 psi slėgiui. Jūsų stabdžiai, net kai jūs smarkiai stabdot, yra veikiami apie 25-30 psi slėgio.

Greita paieška

Paieška pagal transporto priemonę

Paieška pagal prekes

Užsakymai priimami iki:

DPD: 14 Valandos 31 Minutes
Venipak: 18 Valandos 31 Minutes

Individualus pakabos reguliavimas

Personal suspension settings

WE WILL PROSECUTE ALL INTERNET THEFT OF OUR COPYRIGHTED MATERIAL. DO NOT COPY OUR CONTENT.