Greita paieška

EK grandinės

KLAIDA Forbidden due to server maintenance

EK grandinės

Įmonė

EK logo
Enuma Chain įkurta 1941 kaip nespecializuotas grandinės gamintojas, kurio centrinė būstinė yra Kaga, Japonije, pramoninėje zonoje netoli Komatsu, Japonijos vakarinėje pakrantėje. Kaip technologinis novatorius, Enuma 1974 m. pristatė primą pasaulyje užsandarintą grandinę su riebokšliais – konstrukciją, kuri dramatiškai prailgino grandinės naudojimo laikotarpį dėka tepalo netekimo sumažinimo. Šis prasiveržimas greitai tapo motociklų pramonės standartu ir privedė prie dabartinės, labai modernios technologiškai EK Quadra-X Ring grandinės, kuri dar turi dar ilgesnį naudojimo laikotarpį ir tuo pačiu mažesnę trintį.
EK factory
EK
Bet motociklų grandinės yra tik dalis istorijos. Enuma grandines galime rasti visame pasaulyje begalėje panaudojimo sričių, tame tarpe žemės ūkio technikoje, konvejerių sistemose, smulkių prekių automatuose, automobiliuose ir daugelyje kitų gamybinių sričių. Vieni pagrindinių Enuma klientų yra Kawasaki (OMG motociklų grandinių tiekėjas), Kubota (statybos įrangat), Iseki (traktoriai), Matsushita Electric ir Mitsubishi.
Enuma Chain yra pasinešę dėl kokybės. 1997 įmonė gavo ISO 9001 kokybės vadybos sertifikatą. Šis sertifikavimas parodė keliamus aukštus kokybės sistemos standartus bei taip pat sustiprino mūsų garantijas dėl saugumo ir tikslumo visuose gaminiuose..
Vystymas ir kūrimas Enuma visada buvo sukoncentruotas technologinių inovacijų sukūrime ir originalių idėjų generavime. Mūsų grandinės su sandarinimo riebokšliais išradimas buvo paremtas daugelio metų įgyta patirtimi technologijoje, kuris yra geras pavyzdys nesustojančio pasiryžimo inovacijoms, kurios ir toliau mus skatina dirbti.


MISIJA
Mūsų organizacija nepertraukiamai siekia naujų mastymo būdų tam, kad išlaikytume visada naują iniciatyvią poziciją rinkoje planuojant mūsų įmonės vystymąsi besikeičiančiame pasaulyje.
Mes stengsimės nenutrūkstamai siekti visiško pasitikėjimo gaminių kokybėje ir jų pridėtinėje vertėje, kurie prisidėtų prie geresnio pasaulio.


Technologija


NULINIO TAMPRUMO TECHNOLOGIJA


EK Chain’s nulinio tamprumo technologija (ZST) pašalina išmatuojamą grandinės išsitempimą naudojant pirmus 1000 km. ZST panaikino problemą pastoviai koreguoti grandinės įtempimą po apvažinėjimo periodo, kai dauguma grandinių būna išsitempusios tuo metu. ZST technologiją pagal nutylėjimą turi visos ZZZ, RXO ir RXO/GP serijų grandinės.

EK ZST
QUADRA-X RIEBOKŠLIS

EK X riebokšlis turi tokias savybes, kurių nerasite kitų gamintojų gaminiuose.
Quadra-X riebokšlio konstrukcija sumažina trintį ne mažiau kaip 40% dėka mažesnio prisilietimo ploto. X 4-iuose taškuose besiliečiantis riebokšlis taip pat suteikia geresnį sandarumą lyginant su standartiniais riebokšliais. Laboratoriniai bandymai parodė, kad grandinės su Quadra-X riebokšliais naudojamos 50% ilgiau lyginant su standartinėmis grandinėmis!
QUADRAEK QUADRA-X

Lightening holes

IŠLENGVINANČIOS SKYLUTĖS

EK originali technologija!

1. Sumažina bendrą grandinės svorį trejais procentais nesumažinant tempimotvirtumo.

2. Prailgina grandinės naudojimo trukmę, nes padeda geriau išsklaidyti šilumą.

3. Mažina purvo susikaupimą.

 

CRH AŠELĖS APDIRBIMASEK CRH PIN

EK išskirtinis CRH jungiamosios ašelės apdirbimas suteikia ypatingai kietą išorinį sluoksnį ir minkštesnę vidinę šerdį. Tai padidina tvirtumą ir sumažina grandinės dėvėjimąsi. Chromo karbido ašelės paviršiaus padengimas taip pat suteikia ypatingą susidūrimų ir smūgių sugėrimą, tuo pačiu sumažinant oksidaciją, atsirandančią dėl elementų savybių.


SPALVŲ VARIANTAI

EK color chains
Be auksinės, chromo, metalizuoto aukso ir metalizuoto sidabro spalvų, EK taip pat siūlo kai kurias grandinių serijas su specialiomis milteliniu būdu dažytomis spalvomis. Prašome žiūrėti pritaikymo lentelę dėl išsamesnės informacijos.

QX ir O tipo skyrikliai

EK spacers
Kiekvienoje grandinės su O ar Quadra-X tipo riebokšliais pakuotėje yra pora tarpiklių, kurie neleidžia pažeisti riebokšlius jungiamosios grandies tvirtinimo metu. Šie tarpikliai nustato teisingą atstumą tarp vidinių ir išorinių plokštelių kol kniedijama grandis. Tai leidžia O ir X tipo riebokšliams teisingai priglusti ir įsitikinti, kad jie nėra per daug suspausti.


EK STANDARTINĖS IR PASIRENKAMOS GRANDYS

Kai kurias EK grandines iš katalogo galima pasirinkti su skirtingo stiliaus grandimis. Visas jas lengva instaliuoti, tačiau kai kurios, kaip MLJ (kniedinio tipo) grandys reikalauja specialaus kniedijimo įrankio. Šis įrankis, prireikus gali būti įsigytas iš EK ar EK platintojo. Tam, kad sužinoti koks yra standartinis jūsų grandinės grandies tipas ar kokias grandis galima pasirinkti, prašome pasižiūrėkite grandinių parametrų lentelėje.

MLJ: kniedinio tipo
MLJ yra patikima grandis, daugiau naudojama miesto motocikluose. Sujungiant reikia specialaus kniedijimo įrankio.

SKJ: susegimo tipo(pusiau įspaudžiamos)
SKJ paprasta sujungti ir yra panašios į SPJ grandis. SKJ perdarytos konstrukcijos jungiamoji plokštelė reikalauja papildomos jėgos, kad užmautumėte ant jungiamosios ašelės, bet užtikrina padidintą patikimumą ir standesnį sujungimą. Standartiškai būna daugumoje motokroso, bekelės, ATV, drag sportinėse grandinėse. Galima sujungti su pora standartinių replių.

SPJ: susegimo tipo (įslystančios)
Paprasta sujungti. Yra standartiškai kai kuriose nesandariose lengvo panaudojimo grandinėse. Galima sujungti su pora standartinių replių.

SLJ: prisukamo tipo
SLJ lengva sujungti ir tai labai patikima alternatyva. Patentuotas mechanizmas lengvai leidžia sujungti su veržliarakčiu ir pora replių. Galima nusipirkti tik kaip pasirinktiną gaminį tam tikroms sandarioms grandinėms.


PRISUKAMO TIPO BAIGIAMOJI GRANDIS


EK prisukamo tipo baigiamosios grandies sujungimui nereikia jokių specialių įrankių. Šis unikalus patentuotas sujungimas leidžia turėti sujungimą kaip su kniedėmis, panaudojant tik 8 mm veržliaraktį ir porą replių.
EK screw type linkGRANDINĖS IŠARDIMO IR KNIEDIJIMO ĮRANKIS

EK chain tool
EK grandinių įrankis išpjautas iš vientiso užgrūdinto plieno ruošinio ir sukurtas naudojimui visą gyvenimą. Šis įrankis gali būti naudojamas kniedžių išstūmimui išimant senas grandis ar sujungiant naujas grandis su pridedamomis veržiamosiomis plokštelėmis.


Asortimentas

BENDRO NAUDOJIMO NESANDARI GRANDINĖ

YPAČ PATVARI GRANDINĖ

EK ypač patvarios nesandarios grandinės siūlomos mažesnės kubatūros motociklų savininkams. Ypač patvari versija iš mūsų siūlomų nesandarių grandinių suteikia ilgesnį naudojimo laikotarpį lyginant su standartinėmis nesandariomis grandinių versijomis.

Galimos spalvos: auksinė.
520SRXL yra siaura 520SRX versija, pagaminta specialiai mažesniems ir vidutinio dydžio motociklams.

Versijos: 415 SH, 420 H, 428 H, 520 H

SRO SERIJA

Kokybiška grandinė su O-tipo riebokšliais už prieinamą kainą.

EK SRO
SRO serijos grandinės su O tipo riebokšliais yra nebrangios, tačiau be kompromiso kokybės ar patikimumo sąskaita. Pasižymi išlengvinimo skylėmis, modernios technologijos karščiu apdirbtu plieno lydiniu ir tokia pat kokybe bei surinkimu, kaip ir kiti EK gaminiai.

Versijos: 428 SROZ, 520 SRO5, 520 SROZ, 525 SROZ, 530 SROZ, 630 SRO

SRX SERIJA

EK SRX
Aukšto lygio universalios grandinės su Quadra-X riebokšliais

SRX serijos grandinės yra puiki vertybė bet kokiam gatvės motociklui. SRX grandinės pasižymi išlengvinimo skylėmis, trintį mažinančia Quadra X-riebokšlio konstrukcija, kuri prailgina grandinės naudojimą nuo 1 1/2 iki 2 kartų ilgiau lyginant su grandine su O tipo riebokšliais.

Versijos: 520 SRX, 525 SRX, 530 SRX
EK color chains

Rytų Europos rinkai galimos spalvos yra mėlyna, raudona ir žalia.

Galimos spalvos: auksinė.

520SRXL siaura versija 520SRX, pagaminta specialiai mažesniems ir vidutinio dydžio motociklams.

Galimos spalvos: auksinė.

520SRXL siaura versija 520SRX, pagaminta specialiai mažesniems ir vidutinio dydžio motociklams.

Galimos spalvos: auksinė.

520SRXL siaura versija 520SRX, pagaminta specialiai mažesniems ir vidutinio dydžio motociklams.MVXZ SERIJA

Mūsų aukštesnio lygio grandinės su Quadra-X riebokšliais – idealus Idealus OG pakaitalas.
EK MVXZ grandinė su Quadra-X riebokšliais idealus pakaitalas bet kokiam gatvės motociklui su kubatūra nuo 600 iki 1000cc. Pasižymi išlengvinimo skylėmis šoninėse plokštelėse, didesnio diametro ašelėmis ir trintį mažinančia Quadra X riebokšlio konstrukcija, kuri užtikrina geras charakteristikas bei prailgina grandinės naudojimą nuo 1 1/2 iki 2 kartų ilgiau lyginant su grandine su O tipo riebokšliais.

Galimos spalvos: auksinė

Versijos: 520 MVXZ, 525 MVXZ, 530 MVXZ, (ZST)
EK MVXZ
Kiekviena MVXZ grandinė turi EK Quadra-X tipo riebokšlius. Ši naujoviška sandarinimo technologija leido sumažinti trintį ir prailginti grandinės naudojimo trukmę. Laboratoriniai bandymai parodė, kad grandinės su Quadra-X riebokšliais gali būti naudojamos 1 1/2 iki 2 kartų ilgiau lyginant su grandine su O tipo riebokšliais.


EK ZVX


ZVX SERIJA

Aukščiausio lygio sportinių motociklų grandinė
Tiesiogiai lyginant su kitomis aukšto lygio grandinėmis, EK ZVX lengvai nugali visus kitus gamintojus pagal tempimo jėgą, kuri prilygsta 10,560 lbs. ZVX pasižymi EK Quadra-X riebokšlių konstrukciją, kuri prailgina dėvėjimosi trukmę ir sumažina trintį maksimaliom variklio charakteristikoms pasiekti. Jei esate Hayabusa, ZX-14 ar bet kokio kito naujos kartos 180 AG, litrinio motociklo savininkas - 530ZVX grandinė, kurios joms reikia.Versijos: 530 ZVX, 532 ZVX


ZZZ SERIJA

Grandinių technologijos kulminacija.
EK ZZZ
• Ypatingai tvirta: ZZZ grandinė pasižymi revoliuciniu nauju šoninės plokštelės profiliu, kuris žymiai efektyviau paskirsto apkrovą ant šoninės plokštelės Ši naujoviška konstrukcija suteikia grandinei 530ZZZ neįtikėtiną 11,100lb. tempimo jėgą nepadidinant grandinės svorio(100 grandžių sveria 4.85 lbs.).

• Lengva: išlengvinimo skylės ant šoninių plokštelių sumažina grandinės bendrą svorį 3%, be kompromiso tempimo jėgai. Šios skylės taip pat prailgina grandinės naudojimą terminą išsklaidant karštį ir padeda sumažinti nešvarumų ir purvo susikaupimą.

• Nulinis tamprumas: EK patentuota ZST technologija faktiškai panaikina pradinį grandinės įtempimą. Nereikia jokių grandinės įtempimų pirmus 1000 km. 1000km of use.
EK ZZZ

Sportinės grandinės

GERIAUSIOS MOTOKROSO GRANDINĖS PASAULIO GREIČIAUSIEMS SPORTININKAMS

Kai kalbama apie laimėjimą varžybose, niekas nekyla abejonių dėl Team Honda’s Factory Connection sporto komandos sėkmės. Visi Factory Connection sportininkai 125 ir 250cc klasėje pasididžiuodami naudoja tas pačias EK grandines, kurias galite nusipirkti pas vietinį prekiautoją. Viso EK motokroso grandinės naudoja mūsų CRH jungiamąją ašelę su ypatingai kietu išoriniu sluoksniu ir minkštesne vidine šerdimi tam, kad padidinti tvirtumą ir sumažinti grandies dėvėjimąsi.

Versijos: 420SH, 428SHDR, 520MRD6
EK SH, SHDR, MRD

SPORTINIŲ IR LAISVALAIKIO ATV GRANDINĖS

Dabartinai aukštų charakteristikų sportiniai ir laisvalaikio ATV reikalauja grandinių, kurios tam tinkamos. EK turi visą liniją grandinių su O ir Quadra-X tipo riebokšliais, kurios siūlo puikų pasirinkimą priklausomai nuo jūsų specifinių poreikių. SRO5 ir SROZ yra grandinės su O tipo riebokšliais; SRX ir MVXZ grandinės yra sandaraus tipo su Quadra-X riebokšliais. Visos šios kokybiškos grandinės pasižymi išlengvinimo skylėmis šoninėse plokštelėse svorio sumažinimui ir geresnėms charakteristikoms.

Versijos: 520SRO5, 520SRY

SUPERMOTO – LENKTYNĖS GATVĖJE IR PURVE REIKALAUJA KOKYBIŠKOS GRANDINĖS

EK siūlo aukščiausio lygio nesandarias ir sandarias grandinių versijas, kurios idealiai tinkamos Supermoto lenktynėms 520 MRD6 ir MRDL6 yra nesandaraus tipo ir turi EK CRH apdorotas ašeles. 520RXO, RXO/SM, MVXZ, SRXL ir SRO5 yra su sandarios grandinės su O ar Quadra-X tipo riebokšliais jūsų pasirinkimui priklausomai nuo jūsų specifinių poreikių.

Versijos: 520MRD6, 520RXO, 520RXO/SM
EK MRD, RXO, SM

DVIGUBO SPORTO GRANDINĖS IDEALIOS EKSTREMALIOMS VAŽIAVIMO SĄLYGOMS

Rimtiems dvigubo sporto dalyviams reikia grandinės, kuri atlaikytų dideles apkrovas ir perėjimus iš bekelės į gatvę. Šios grandinės pasižymi EK išlengvinimo skylėmis, kurios sumažina svorį, padeda apsivalyti ir šalinti karštį. Aukščiausios EK grandinių linijos šiai paskirčiai yra
MVXZ, SRXL ir SRX serijos grandinės su Quadra-X riebokšliais. Norint kokybiškos grandinės su O tipo riebokšliais EK SRO, SROZ ar SRO5 yra jūsų idealus pasirinkimas.

Versijos: 420SRO, 428SROZ, 520SRO5, 520SROZ, 520SRXL, 520SRX, 520MVXZ, 525SROZ, 525SRX, 525MVXZ

Galimos spalvos: auksinė.
520SRXL yra siaura 520SRX versija, pagaminta specialiai mažesniems ir vidutinio dydžio motociklams.

NENUGINČYJAMAS LYDERIS TRAUKOS LENKTYNIŲ TECHNOLOGIJOJE

Tai faktas - Larry Mcbride viršijo 240mph (ir 6 sekundžių ribą) 2000 m. naudojant EK traukos sporto grandinę. Šis neįtikinėtas pasaulio rekordas buvo pasiektas per vienintelį važiavimą ir nuo to laiko EK buvo žinoma kaip „traukos sporto grandinių legenda“. Traukos sporto bendruomenėje, EK yra vienintelis patikimas pasirinkimas tokiems rimtiems lenktynininkams, kurie siekia pagerinti rekordus bet kokioje klasėje, kaip AHDRA čempionai Phil Schmidt, Dales Raudenbush ir Mike Romine.

Versijos: 630SHB, 630SHB/Z
EK SHB

RXO SERIJA – SPORTINĖS PRO TIPO GRANDINĖS SU ZST

EK RXO
Kai antras vieta ne išeitis, pasirinkite RXO serijos grandinę. RXO lenktynėse patikrinta konstrukcija yra gaminys nesuskaičiuojamą bandymų valandų ir realių dalyvavimų MotoGP lenktynėse. RXOSM ir RXOGP grandinės pasižymi ypatingai siaura grandine - tik 18.90mm pločio (siauriausia iš visų 520-ujų grandinių) neaukojant tvirtumo ir patikimumo. Visos RXO serijos grandinės yra su ZST pagal nutylėjimą, išskyrus 520RXO/SM, kur tai siūlomą pasirinktinai.

Versijos: 520RXO, 520RXO/SM
EK RXO

NESANDARIOS SPRINTO VARŽYBŲ SPORTINĮS GRANDINĖS

Kadangi šios grandinės nenaudoja sandarinimo riebokšlių jums tai suteiks naudą turint mažesnę trintį ir padidintas charakteristikas, kas yra idealu sprinto dalyviams.

Versijos: 415SHDR

SPECIALI SPYDVĖJAUS PAGRINDINĖ GRANDINĖ

Versijos: 428 RX


Daugiau informacijos rasite čia:

Greita paieška

Paieška pagal transporto priemonę

Paieška pagal prekes

Individualus pakabos reguliavimas

Personal suspension settings

WE WILL PROSECUTE ALL INTERNET THEFT OF OUR COPYRIGHTED MATERIAL. DO NOT COPY OUR CONTENT.